c.comberti Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

180

c.comberti Košice

c.comberti KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní c.comberti v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní c.comberti Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou c.comberti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o c.comberti Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní c.comberti Košice.

Predajne c.comberti Košice

Módna spoločnosť c.comberti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu c.comberti v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní c.comberti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky c.comberti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne c.comberti Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov c.comberti v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni c.comberti Košice.

Mapa c.comberti Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne c.comberti Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka c.comberti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny c.comberti Košice

Ak plánujete návštevu predajne c.comberti Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní c.comberti Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne c.comberti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu c.comberti Košice

c.comberti KošiceHľadáte bližšie informácie o značke c.comberti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu c.comberti Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom c.comberti Košice.

Obchodné oddelenie c.comberti Košice

Reklamácie c.comberti Košice

Vedúci predajne c.comberti Košice

Leták c.comberti Košice

Už ste si prezreli najnovší leták c.comberti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku c.comberti Košice.

Ako a kde získať leták c.comberti Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku c.comberti je návšteva ľubovoľnej predajne c.comberti Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták c.comberti Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták c.comberti Košice?
V najnovšom letáku c.comberti Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky c.comberti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu c.comberti Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní c.comberti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne c.comberti v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni c.comberti Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou c.comberti Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou c.comberti Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní c.comberti.

Hodnotenie a recenzie c.comberti Košice

Máte na c.comberti Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou c.comberti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na c.comberti Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár