Calyx Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

192

Calyx Košice

Calyx KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Calyx v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Calyx Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Calyx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Calyx Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Calyx Košice.

Predajne Calyx Košice

Módna spoločnosť Calyx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Calyx v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Calyx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Calyx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Calyx Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Calyx v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Calyx Košice.

Mapa Calyx Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Calyx Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Calyx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Calyx Košice

Ak plánujete návštevu predajne Calyx Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Calyx Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Calyx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Calyx Košice

Calyx KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Calyx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Calyx Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Calyx Košice.

Obchodné oddelenie Calyx Košice

Reklamácie Calyx Košice

Vedúci predajne Calyx Košice

Leták Calyx Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Calyx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Calyx Košice.

Ako a kde získať leták Calyx Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Calyx je návšteva ľubovoľnej predajne Calyx Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Calyx Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Calyx Košice?
V najnovšom letáku Calyx Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Calyx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Calyx Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Calyx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Calyx v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Calyx Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Calyx Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Calyx Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Calyx.

Hodnotenie a recenzie Calyx Košice

Máte na Calyx Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Calyx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Calyx Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár