Celebrity Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

236

Celebrity Košice

Celebrity KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Celebrity v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Celebrity Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Celebrity, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Celebrity Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Celebrity Košice.

Predajne Celebrity Košice

Módna spoločnosť Celebrity prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Celebrity v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Celebrity sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Celebrity sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Celebrity Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Celebrity v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Celebrity Košice.

Mapa Celebrity Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Celebrity Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Celebrity ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Celebrity Košice

Ak plánujete návštevu predajne Celebrity Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Celebrity Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Celebrity sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Celebrity Košice

Celebrity KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Celebrity, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Celebrity Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Celebrity Košice.

Obchodné oddelenie Celebrity Košice

Reklamácie Celebrity Košice

Vedúci predajne Celebrity Košice

Leták Celebrity Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Celebrity? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Celebrity Košice.

Ako a kde získať leták Celebrity Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Celebrity je návšteva ľubovoľnej predajne Celebrity Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Celebrity Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Celebrity Košice?
V najnovšom letáku Celebrity Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Celebrity. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Celebrity Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Celebrity? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Celebrity v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Celebrity Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Celebrity Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Celebrity Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Celebrity.

Hodnotenie a recenzie Celebrity Košice

Máte na Celebrity Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Celebrity a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Celebrity Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár