Citizen Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

215

Citizen Košice

Citizen KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Citizen v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Citizen Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Citizen, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Citizen Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Citizen Košice.

Predajne Citizen Košice

Módna spoločnosť Citizen prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Citizen v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Citizen sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Citizen sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Citizen Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Citizen v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Citizen Košice.

Mapa Citizen Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Citizen Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Citizen ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Citizen Košice

Ak plánujete návštevu predajne Citizen Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Citizen Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Citizen sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Citizen Košice

Citizen KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Citizen, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Citizen Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Citizen Košice.

Obchodné oddelenie Citizen Košice

Reklamácie Citizen Košice

Vedúci predajne Citizen Košice

Leták Citizen Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Citizen? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Citizen Košice.

Ako a kde získať leták Citizen Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Citizen je návšteva ľubovoľnej predajne Citizen Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Citizen Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Citizen Košice?
V najnovšom letáku Citizen Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Citizen. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Citizen Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Citizen? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Citizen v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Citizen Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Citizen Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Citizen Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Citizen.

Hodnotenie a recenzie Citizen Košice

Máte na Citizen Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Citizen a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Citizen Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár