Colloseum Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

334

Colloseum Košice

Colloseum KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Colloseum v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Colloseum Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Colloseum, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Colloseum Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Colloseum Košice.

Predajne Colloseum Košice

Módna spoločnosť Colloseum prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Colloseum v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Colloseum sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Colloseum sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Colloseum Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Colloseum v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Colloseum Košice.

Mapa Colloseum Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Colloseum Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Colloseum ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Colloseum Košice

Ak plánujete návštevu predajne Colloseum Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Colloseum Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Colloseum sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Colloseum Košice

Colloseum KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Colloseum, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Colloseum Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Colloseum Košice.

Obchodné oddelenie Colloseum Košice

Reklamácie Colloseum Košice

Vedúci predajne Colloseum Košice

Leták Colloseum Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Colloseum? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Colloseum Košice.

Ako a kde získať leták Colloseum Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Colloseum je návšteva ľubovoľnej predajne Colloseum Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Colloseum Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Colloseum Košice?
V najnovšom letáku Colloseum Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Colloseum. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Colloseum Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Colloseum? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Colloseum v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Colloseum Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Colloseum Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Colloseum Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Colloseum.

Hodnotenie a recenzie Colloseum Košice

Máte na Colloseum Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Colloseum a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Colloseum Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár