Convera Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

200

Convera Košice

Convera KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Convera v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Convera Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Convera, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Convera Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Convera Košice.

Predajne Convera Košice

Módna spoločnosť Convera prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Convera v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Convera sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Convera sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Convera Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Convera v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Convera Košice.

Mapa Convera Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Convera Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Convera ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Convera Košice

Ak plánujete návštevu predajne Convera Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Convera Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Convera sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Convera Košice

Convera KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Convera, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Convera Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Convera Košice.

Obchodné oddelenie Convera Košice

Reklamácie Convera Košice

Vedúci predajne Convera Košice

Leták Convera Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Convera? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Convera Košice.

Ako a kde získať leták Convera Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Convera je návšteva ľubovoľnej predajne Convera Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Convera Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Convera Košice?
V najnovšom letáku Convera Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Convera. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Convera Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Convera? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Convera v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Convera Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Convera Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Convera Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Convera.

Hodnotenie a recenzie Convera Košice

Máte na Convera Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Convera a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Convera Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár