Corner Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

204

Corner Košice

Corner KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Corner v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Corner Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Corner, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Corner Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Corner Košice.

Predajne Corner Košice

Módna spoločnosť Corner prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Corner v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Corner sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Corner sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Corner Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Corner v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Corner Košice.

Mapa Corner Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Corner Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Corner ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Corner Košice

Ak plánujete návštevu predajne Corner Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Corner Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Corner sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Corner Košice

Corner KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Corner, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Corner Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Corner Košice.

Obchodné oddelenie Corner Košice

Reklamácie Corner Košice

Vedúci predajne Corner Košice

Leták Corner Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Corner? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Corner Košice.

Ako a kde získať leták Corner Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Corner je návšteva ľubovoľnej predajne Corner Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Corner Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Corner Košice?
V najnovšom letáku Corner Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Corner. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Corner Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Corner? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Corner v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Corner Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Corner Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Corner Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Corner.

Hodnotenie a recenzie Corner Košice

Máte na Corner Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Corner a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Corner Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár