DaKine Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

203

DaKine Košice

DaKine KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní DaKine v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní DaKine Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou DaKine, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o DaKine Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní DaKine Košice.

Predajne DaKine Košice

Módna spoločnosť DaKine prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu DaKine v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní DaKine sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky DaKine sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne DaKine Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov DaKine v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni DaKine Košice.

Mapa DaKine Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne DaKine Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka DaKine ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny DaKine Košice

Ak plánujete návštevu predajne DaKine Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní DaKine Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne DaKine sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu DaKine Košice

DaKine KošiceHľadáte bližšie informácie o značke DaKine, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu DaKine Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom DaKine Košice.

Obchodné oddelenie DaKine Košice

Reklamácie DaKine Košice

Vedúci predajne DaKine Košice

Leták DaKine Košice

Už ste si prezreli najnovší leták DaKine? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku DaKine Košice.

Ako a kde získať leták DaKine Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku DaKine je návšteva ľubovoľnej predajne DaKine Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták DaKine Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták DaKine Košice?
V najnovšom letáku DaKine Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky DaKine. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu DaKine Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní DaKine? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne DaKine v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni DaKine Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou DaKine Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou DaKine Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní DaKine.

Hodnotenie a recenzie DaKine Košice

Máte na DaKine Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou DaKine a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na DaKine Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár