Taschenwelt Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Taschenwelt Košice

Taschenwelt KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Taschenwelt v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Taschenwelt Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Taschenwelt, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Taschenwelt Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Taschenwelt Košice.

Predajne Taschenwelt Košice

Módna spoločnosť Taschenwelt prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Taschenwelt v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Taschenwelt sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Taschenwelt sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Taschenwelt Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Taschenwelt v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Taschenwelt Košice.

Mapa Taschenwelt Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Taschenwelt Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Taschenwelt ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Taschenwelt Košice


Ak plánujete návštevu predajne Taschenwelt Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Taschenwelt Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Taschenwelt sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Taschenwelt Košice

Taschenwelt KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Taschenwelt, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Taschenwelt Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Taschenwelt Košice.

Obchodné oddelenie Taschenwelt Košice

Reklamácie Taschenwelt Košice

Vedúci predajne Taschenwelt Košice

Leták Taschenwelt Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Taschenwelt? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Taschenwelt Košice.

Ako a kde získať leták Taschenwelt Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Taschenwelt je návšteva ľubovoľnej predajne Taschenwelt Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Taschenwelt Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Taschenwelt Košice?
V najnovšom letáku Taschenwelt Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Taschenwelt. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Taschenwelt Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Taschenwelt? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Taschenwelt v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Taschenwelt Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Taschenwelt Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Taschenwelt Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Taschenwelt.

Hodnotenie a recenzie Taschenwelt Košice

Máte na Taschenwelt Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Taschenwelt a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Taschenwelt Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.