Tilak Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tilak Košice

Tilak KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Tilak v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tilak Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tilak, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tilak Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tilak Košice.

Predajne Tilak Košice

Módna spoločnosť Tilak prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tilak v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tilak sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tilak sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tilak Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tilak v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tilak Košice.

Mapa Tilak Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tilak Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tilak ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tilak Košice


Ak plánujete návštevu predajne Tilak Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tilak Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tilak sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tilak Košice

Tilak KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Tilak, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tilak Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tilak Košice.

Obchodné oddelenie Tilak Košice

Reklamácie Tilak Košice

Vedúci predajne Tilak Košice

Leták Tilak Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Tilak? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tilak Košice.

Ako a kde získať leták Tilak Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tilak je návšteva ľubovoľnej predajne Tilak Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tilak Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tilak Košice?
V najnovšom letáku Tilak Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tilak. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tilak Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Tilak? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tilak v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tilak Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tilak Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Tilak Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tilak.

Hodnotenie a recenzie Tilak Košice

Máte na Tilak Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tilak a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tilak Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.