Timberland Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Timberland Košice

Timberland KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Timberland v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Timberland Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Timberland, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Timberland Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Timberland Košice.

Predajne Timberland Košice

Módna spoločnosť Timberland prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Timberland v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Timberland sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Timberland sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Timberland Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Timberland v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Timberland Košice.

Mapa Timberland Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Timberland Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Timberland ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Timberland Košice


Ak plánujete návštevu predajne Timberland Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Timberland Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Timberland sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Timberland Košice

Timberland KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Timberland, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Timberland Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Timberland Košice.

Obchodné oddelenie Timberland Košice

Reklamácie Timberland Košice

Vedúci predajne Timberland Košice

Leták Timberland Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Timberland? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Timberland Košice.

Ako a kde získať leták Timberland Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Timberland je návšteva ľubovoľnej predajne Timberland Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Timberland Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Timberland Košice?
V najnovšom letáku Timberland Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Timberland. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Timberland Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Timberland? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Timberland v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Timberland Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Timberland Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Timberland Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Timberland.

Hodnotenie a recenzie Timberland Košice

Máte na Timberland Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Timberland a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Timberland Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.