Underground Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

36

Underground Košice

Underground KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Underground v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Underground Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Underground, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Underground Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Underground Košice.

Predajne Underground Košice

Módna spoločnosť Underground prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Underground v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Underground sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Underground sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Underground Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Underground v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Underground Košice.

Mapa Underground Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Underground Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Underground ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Underground Košice

Ak plánujete návštevu predajne Underground Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Underground Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Underground sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Underground Košice

Underground KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Underground, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Underground Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Underground Košice.

Obchodné oddelenie Underground Košice

Reklamácie Underground Košice

Vedúci predajne Underground Košice

Leták Underground Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Underground? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Underground Košice.

Ako a kde získať leták Underground Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Underground je návšteva ľubovoľnej predajne Underground Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Underground Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Underground Košice?
V najnovšom letáku Underground Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Underground. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Underground Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Underground? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Underground v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Underground Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Underground Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Underground Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Underground.

Hodnotenie a recenzie Underground Košice

Máte na Underground Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Underground a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Underground Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂