Vistula Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

31

Vistula Košice

Vistula KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Vistula v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vistula Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vistula, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vistula Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vistula Košice.

Predajne Vistula Košice

Módna spoločnosť Vistula prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vistula v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vistula sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vistula sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Vistula Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vistula v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vistula Košice.

Mapa Vistula Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vistula Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vistula ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vistula Košice

Ak plánujete návštevu predajne Vistula Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vistula Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vistula sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vistula Košice

Vistula KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Vistula, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vistula Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vistula Košice.

Obchodné oddelenie Vistula Košice

Reklamácie Vistula Košice

Vedúci predajne Vistula Košice

Leták Vistula Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Vistula? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vistula Košice.

Ako a kde získať leták Vistula Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vistula je návšteva ľubovoľnej predajne Vistula Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vistula Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vistula Košice?
V najnovšom letáku Vistula Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vistula. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vistula Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Vistula? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vistula v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vistula Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vistula Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Vistula Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vistula.

Hodnotenie a recenzie Vistula Košice

Máte na Vistula Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vistula a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vistula Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂