Waxx Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

26

Waxx Košice

Waxx KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Waxx v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Waxx Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Waxx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Waxx Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Waxx Košice.

Predajne Waxx Košice

Módna spoločnosť Waxx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Waxx v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Waxx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Waxx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Waxx Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Waxx v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Waxx Košice.

Mapa Waxx Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Waxx Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Waxx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Waxx Košice

Ak plánujete návštevu predajne Waxx Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Waxx Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Waxx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Waxx Košice

Waxx KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Waxx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Waxx Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Waxx Košice.

Obchodné oddelenie Waxx Košice

Reklamácie Waxx Košice

Vedúci predajne Waxx Košice

Leták Waxx Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Waxx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Waxx Košice.

Ako a kde získať leták Waxx Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Waxx je návšteva ľubovoľnej predajne Waxx Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Waxx Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Waxx Košice?
V najnovšom letáku Waxx Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Waxx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Waxx Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Waxx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Waxx v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Waxx Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Waxx Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Waxx Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Waxx.

Hodnotenie a recenzie Waxx Košice

Máte na Waxx Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Waxx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Waxx Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂