Worker Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

31

Worker Košice

Worker KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Worker v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Worker Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Worker, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Worker Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Worker Košice.

Predajne Worker Košice

Módna spoločnosť Worker prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Worker v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Worker sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Worker sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Worker Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Worker v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Worker Košice.

Mapa Worker Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Worker Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Worker ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Worker Košice

Ak plánujete návštevu predajne Worker Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Worker Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Worker sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Worker Košice

Worker KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Worker, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Worker Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Worker Košice.

Obchodné oddelenie Worker Košice

Reklamácie Worker Košice

Vedúci predajne Worker Košice

Leták Worker Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Worker? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Worker Košice.

Ako a kde získať leták Worker Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Worker je návšteva ľubovoľnej predajne Worker Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Worker Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Worker Košice?
V najnovšom letáku Worker Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Worker. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Worker Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Worker? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Worker v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Worker Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Worker Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Worker Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Worker.

Hodnotenie a recenzie Worker Košice

Máte na Worker Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Worker a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Worker Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂