Zembla Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

49

Zembla Košice

Zembla KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zembla v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zembla Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zembla, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zembla Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zembla Košice.

Predajne Zembla Košice

Módna spoločnosť Zembla prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zembla v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zembla sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zembla sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zembla Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zembla v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zembla Košice.

Mapa Zembla Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zembla Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zembla ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zembla Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zembla Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zembla Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zembla sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zembla Košice

Zembla KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zembla, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zembla Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zembla Košice.

Obchodné oddelenie Zembla Košice

Reklamácie Zembla Košice

Vedúci predajne Zembla Košice

Leták Zembla Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zembla? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zembla Košice.

Ako a kde získať leták Zembla Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zembla je návšteva ľubovoľnej predajne Zembla Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zembla Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zembla Košice?
V najnovšom letáku Zembla Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zembla. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zembla Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zembla? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zembla v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zembla Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zembla Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zembla Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zembla.

Hodnotenie a recenzie Zembla Košice

Máte na Zembla Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zembla a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zembla Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂