Zizi Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

68

Zizi Košice

Zizi KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zizi v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zizi Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zizi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zizi Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zizi Košice.

Predajne Zizi Košice

Módna spoločnosť Zizi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zizi v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zizi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zizi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zizi Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zizi v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zizi Košice.

Mapa Zizi Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zizi Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zizi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zizi Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zizi Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zizi Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zizi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zizi Košice

Zizi KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zizi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zizi Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zizi Košice.

Obchodné oddelenie Zizi Košice

Reklamácie Zizi Košice

Vedúci predajne Zizi Košice

Leták Zizi Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zizi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zizi Košice.

Ako a kde získať leták Zizi Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zizi je návšteva ľubovoľnej predajne Zizi Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zizi Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zizi Košice?
V najnovšom letáku Zizi Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zizi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zizi Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zizi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zizi v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zizi Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zizi Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zizi Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zizi.

Hodnotenie a recenzie Zizi Košice

Máte na Zizi Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zizi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zizi Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂