Teno Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Teno Prešov

Teno PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Teno v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teno Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teno, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teno Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teno Prešov.

Predajne Teno Prešov

Módna spoločnosť Teno prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teno v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teno sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teno sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Teno Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teno v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teno Prešov.

Mapa Teno Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teno Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teno ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teno Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Teno Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teno Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teno sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Teno Prešov

Teno PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Teno, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teno Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teno Prešov.

Obchodné oddelenie Teno Prešov

Reklamácie Teno Prešov

Vedúci predajne Teno Prešov

Leták Teno Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Teno? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teno Prešov.

Ako a kde získať leták Teno Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teno je návšteva ľubovoľnej predajne Teno Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teno Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teno Prešov?
V najnovšom letáku Teno Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teno. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teno Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Teno? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teno v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teno Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teno Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Teno Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teno.

Hodnotenie a recenzie Teno Prešov

Máte na Teno Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teno a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teno Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.