The Bridge Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 
 

The Bridge Prešov

The Bridge PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní The Bridge v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní The Bridge Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou The Bridge, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o The Bridge Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní The Bridge Prešov.

Predajne The Bridge Prešov

Módna spoločnosť The Bridge prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu The Bridge v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní The Bridge sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky The Bridge sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne The Bridge Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov The Bridge v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni The Bridge Prešov.

Mapa The Bridge Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne The Bridge Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka The Bridge ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny The Bridge Prešov


Ak plánujete návštevu predajne The Bridge Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní The Bridge Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne The Bridge sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu The Bridge Prešov

The Bridge PrešovHľadáte bližšie informácie o značke The Bridge, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu The Bridge Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom The Bridge Prešov.

Obchodné oddelenie The Bridge Prešov

Reklamácie The Bridge Prešov

Vedúci predajne The Bridge Prešov

Leták The Bridge Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták The Bridge? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku The Bridge Prešov.

Ako a kde získať leták The Bridge Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku The Bridge je návšteva ľubovoľnej predajne The Bridge Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták The Bridge Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták The Bridge Prešov?
V najnovšom letáku The Bridge Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky The Bridge. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu The Bridge Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní The Bridge? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne The Bridge v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni The Bridge Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou The Bridge Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou The Bridge Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní The Bridge.

Hodnotenie a recenzie The Bridge Prešov

Máte na The Bridge Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou The Bridge a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na The Bridge Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.