Trimm Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

108

Trimm Prešov

Trimm PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Trimm v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Trimm Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Trimm, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Trimm Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Trimm Prešov.

Predajne Trimm Prešov

Módna spoločnosť Trimm prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Trimm v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Trimm sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Trimm sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Trimm Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Trimm v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Trimm Prešov.

Mapa Trimm Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Trimm Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Trimm ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Trimm Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Trimm Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Trimm Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Trimm sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Trimm Prešov

Trimm PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Trimm, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Trimm Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Trimm Prešov.

Obchodné oddelenie Trimm Prešov

Reklamácie Trimm Prešov

Vedúci predajne Trimm Prešov

Leták Trimm Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Trimm? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Trimm Prešov.

Ako a kde získať leták Trimm Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Trimm je návšteva ľubovoľnej predajne Trimm Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Trimm Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Trimm Prešov?
V najnovšom letáku Trimm Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Trimm. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Trimm Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Trimm? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Trimm v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Trimm Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Trimm Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Trimm Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Trimm.

Hodnotenie a recenzie Trimm Prešov

Máte na Trimm Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Trimm a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Trimm Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂