Vistula Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Vistula Prešov

Vistula PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Vistula v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vistula Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vistula, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vistula Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vistula Prešov.

Predajne Vistula Prešov

Módna spoločnosť Vistula prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vistula v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vistula sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vistula sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Vistula Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vistula v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vistula Prešov.

Mapa Vistula Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vistula Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vistula ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vistula Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Vistula Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vistula Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vistula sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Vistula Prešov

Vistula PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Vistula, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vistula Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vistula Prešov.

Obchodné oddelenie Vistula Prešov

Reklamácie Vistula Prešov

Vedúci predajne Vistula Prešov

Leták Vistula Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Vistula? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vistula Prešov.

Ako a kde získať leták Vistula Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vistula je návšteva ľubovoľnej predajne Vistula Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vistula Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vistula Prešov?
V najnovšom letáku Vistula Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vistula. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vistula Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Vistula? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vistula v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vistula Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vistula Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Vistula Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vistula.

Hodnotenie a recenzie Vistula Prešov

Máte na Vistula Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vistula a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vistula Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.