Wallmann Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

108

Wallmann Prešov

Wallmann PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Wallmann v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wallmann Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wallmann, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wallmann Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wallmann Prešov.

Predajne Wallmann Prešov

Módna spoločnosť Wallmann prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wallmann v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wallmann sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wallmann sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wallmann Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wallmann v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wallmann Prešov.

Mapa Wallmann Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wallmann Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wallmann ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wallmann Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Wallmann Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wallmann Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wallmann sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wallmann Prešov

Wallmann PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Wallmann, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wallmann Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wallmann Prešov.

Obchodné oddelenie Wallmann Prešov

Reklamácie Wallmann Prešov

Vedúci predajne Wallmann Prešov

Leták Wallmann Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Wallmann? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wallmann Prešov.

Ako a kde získať leták Wallmann Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wallmann je návšteva ľubovoľnej predajne Wallmann Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wallmann Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wallmann Prešov?
V najnovšom letáku Wallmann Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wallmann. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wallmann Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Wallmann? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wallmann v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wallmann Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wallmann Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Wallmann Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wallmann.

Hodnotenie a recenzie Wallmann Prešov

Máte na Wallmann Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wallmann a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wallmann Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂