Bimbus Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

441

Bimbus Trenčín

Bimbus TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Bimbus v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bimbus Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bimbus, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bimbus Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bimbus Trenčín.

Predajne Bimbus Trenčín

Módna spoločnosť Bimbus prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bimbus v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bimbus sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bimbus sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bimbus Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bimbus v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bimbus Trenčín.

Mapa Bimbus Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bimbus Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bimbus ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bimbus Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Bimbus Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bimbus Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bimbus sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bimbus Trenčín

Bimbus TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Bimbus, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bimbus Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bimbus Trenčín.

Obchodné oddelenie Bimbus Trenčín

Reklamácie Bimbus Trenčín

Vedúci predajne Bimbus Trenčín

Leták Bimbus Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Bimbus? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bimbus Trenčín.

Ako a kde získať leták Bimbus Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bimbus je návšteva ľubovoľnej predajne Bimbus Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bimbus Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bimbus Trenčín?
V najnovšom letáku Bimbus Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bimbus. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bimbus Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Bimbus? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bimbus v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bimbus Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bimbus Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Bimbus Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bimbus.

Hodnotenie a recenzie Bimbus Trenčín

Máte na Bimbus Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bimbus a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bimbus Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár