Oodji Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

43

Oodji Trenčín

Oodji TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Oodji v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Oodji Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Oodji, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Oodji Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Oodji Trenčín.

Predajne Oodji Trenčín

Módna spoločnosť Oodji prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Oodji v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Oodji sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Oodji sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Oodji Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Oodji v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Oodji Trenčín.

Mapa Oodji Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Oodji Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Oodji ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Oodji Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Oodji Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Oodji Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Oodji sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Oodji Trenčín

Oodji TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Oodji, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Oodji Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Oodji Trenčín.

Obchodné oddelenie Oodji Trenčín

Reklamácie Oodji Trenčín

Vedúci predajne Oodji Trenčín

Leták Oodji Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Oodji? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Oodji Trenčín.

Ako a kde získať leták Oodji Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Oodji je návšteva ľubovoľnej predajne Oodji Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Oodji Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Oodji Trenčín?
V najnovšom letáku Oodji Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Oodji. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Oodji Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Oodji? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Oodji v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Oodji Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Oodji Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Oodji Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Oodji.

Hodnotenie a recenzie Oodji Trenčín

Máte na Oodji Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Oodji a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Oodji Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂