Passigatti Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

41

Passigatti Trenčín

Passigatti TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Passigatti v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Passigatti Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Passigatti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Passigatti Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Passigatti Trenčín.

Predajne Passigatti Trenčín

Módna spoločnosť Passigatti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Passigatti v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Passigatti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Passigatti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Passigatti Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Passigatti v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Passigatti Trenčín.

Mapa Passigatti Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Passigatti Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Passigatti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Passigatti Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Passigatti Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Passigatti Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Passigatti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Passigatti Trenčín

Passigatti TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Passigatti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Passigatti Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Passigatti Trenčín.

Obchodné oddelenie Passigatti Trenčín

Reklamácie Passigatti Trenčín

Vedúci predajne Passigatti Trenčín

Leták Passigatti Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Passigatti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Passigatti Trenčín.

Ako a kde získať leták Passigatti Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Passigatti je návšteva ľubovoľnej predajne Passigatti Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Passigatti Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Passigatti Trenčín?
V najnovšom letáku Passigatti Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Passigatti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Passigatti Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Passigatti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Passigatti v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Passigatti Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Passigatti Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Passigatti Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Passigatti.

Hodnotenie a recenzie Passigatti Trenčín

Máte na Passigatti Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Passigatti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Passigatti Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂