Pelikan Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

35

Pelikan Trenčín

Pelikan TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Pelikan v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pelikan Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pelikan, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pelikan Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pelikan Trenčín.

Predajne Pelikan Trenčín

Módna spoločnosť Pelikan prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pelikan v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pelikan sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pelikan sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pelikan Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pelikan v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pelikan Trenčín.

Mapa Pelikan Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pelikan Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pelikan ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pelikan Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Pelikan Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pelikan Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pelikan sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pelikan Trenčín

Pelikan TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Pelikan, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pelikan Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pelikan Trenčín.

Obchodné oddelenie Pelikan Trenčín

Reklamácie Pelikan Trenčín

Vedúci predajne Pelikan Trenčín

Leták Pelikan Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Pelikan? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pelikan Trenčín.

Ako a kde získať leták Pelikan Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pelikan je návšteva ľubovoľnej predajne Pelikan Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pelikan Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pelikan Trenčín?
V najnovšom letáku Pelikan Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pelikan. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pelikan Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Pelikan? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pelikan v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pelikan Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pelikan Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Pelikan Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pelikan.

Hodnotenie a recenzie Pelikan Trenčín

Máte na Pelikan Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pelikan a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pelikan Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂