Philippi Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

47

Philippi Trenčín

Philippi TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Philippi v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Philippi Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Philippi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Philippi Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Philippi Trenčín.

Predajne Philippi Trenčín

Módna spoločnosť Philippi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Philippi v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Philippi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Philippi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Philippi Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Philippi v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Philippi Trenčín.

Mapa Philippi Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Philippi Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Philippi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Philippi Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Philippi Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Philippi Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Philippi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Philippi Trenčín

Philippi TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Philippi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Philippi Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Philippi Trenčín.

Obchodné oddelenie Philippi Trenčín

Reklamácie Philippi Trenčín

Vedúci predajne Philippi Trenčín

Leták Philippi Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Philippi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Philippi Trenčín.

Ako a kde získať leták Philippi Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Philippi je návšteva ľubovoľnej predajne Philippi Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Philippi Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Philippi Trenčín?
V najnovšom letáku Philippi Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Philippi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Philippi Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Philippi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Philippi v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Philippi Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Philippi Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Philippi Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Philippi.

Hodnotenie a recenzie Philippi Trenčín

Máte na Philippi Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Philippi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Philippi Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂