PJ Salvage Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

48

PJ Salvage Trenčín

PJ Salvage TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní PJ Salvage v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní PJ Salvage Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou PJ Salvage, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o PJ Salvage Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní PJ Salvage Trenčín.

Predajne PJ Salvage Trenčín

Módna spoločnosť PJ Salvage prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu PJ Salvage v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní PJ Salvage sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky PJ Salvage sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne PJ Salvage Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov PJ Salvage v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni PJ Salvage Trenčín.

Mapa PJ Salvage Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne PJ Salvage Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka PJ Salvage ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny PJ Salvage Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne PJ Salvage Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní PJ Salvage Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne PJ Salvage sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu PJ Salvage Trenčín

PJ Salvage TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke PJ Salvage, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu PJ Salvage Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom PJ Salvage Trenčín.

Obchodné oddelenie PJ Salvage Trenčín

Reklamácie PJ Salvage Trenčín

Vedúci predajne PJ Salvage Trenčín

Leták PJ Salvage Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták PJ Salvage? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku PJ Salvage Trenčín.

Ako a kde získať leták PJ Salvage Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku PJ Salvage je návšteva ľubovoľnej predajne PJ Salvage Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták PJ Salvage Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták PJ Salvage Trenčín?
V najnovšom letáku PJ Salvage Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky PJ Salvage. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu PJ Salvage Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní PJ Salvage? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne PJ Salvage v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni PJ Salvage Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou PJ Salvage Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou PJ Salvage Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní PJ Salvage.

Hodnotenie a recenzie PJ Salvage Trenčín

Máte na PJ Salvage Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou PJ Salvage a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na PJ Salvage Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂