Salamander Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

462

Salamander Trenčín

Salamander TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Salamander v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salamander Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salamander, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salamander Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salamander Trenčín.

Predajne Salamander Trenčín

Módna spoločnosť Salamander prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salamander v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salamander sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salamander sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Salamander Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salamander v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salamander Trenčín.

Mapa Salamander Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salamander Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salamander ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salamander Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Salamander Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salamander Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salamander sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salamander Trenčín

Salamander TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Salamander, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salamander Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salamander Trenčín.

Obchodné oddelenie Salamander Trenčín

Reklamácie Salamander Trenčín

Vedúci predajne Salamander Trenčín

Leták Salamander Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Salamander? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salamander Trenčín.

Ako a kde získať leták Salamander Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salamander je návšteva ľubovoľnej predajne Salamander Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salamander Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salamander Trenčín?
V najnovšom letáku Salamander Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salamander. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salamander Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Salamander? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salamander v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salamander Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salamander Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Salamander Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salamander.

Hodnotenie a recenzie Salamander Trenčín

Máte na Salamander Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salamander a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salamander Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár