SELECTED Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

34

SELECTED Trenčín

SELECTED TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní SELECTED v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SELECTED Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SELECTED, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SELECTED Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SELECTED Trenčín.

Predajne SELECTED Trenčín

Módna spoločnosť SELECTED prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SELECTED v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SELECTED sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SELECTED sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SELECTED Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SELECTED v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SELECTED Trenčín.

Mapa SELECTED Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne SELECTED Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SELECTED ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SELECTED Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne SELECTED Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SELECTED Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SELECTED sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SELECTED Trenčín

SELECTED TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke SELECTED, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SELECTED Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SELECTED Trenčín.

Obchodné oddelenie SELECTED Trenčín

Reklamácie SELECTED Trenčín

Vedúci predajne SELECTED Trenčín

Leták SELECTED Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták SELECTED? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SELECTED Trenčín.

Ako a kde získať leták SELECTED Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SELECTED je návšteva ľubovoľnej predajne SELECTED Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SELECTED Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SELECTED Trenčín?
V najnovšom letáku SELECTED Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SELECTED. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SELECTED Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní SELECTED? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SELECTED v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SELECTED Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SELECTED Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou SELECTED Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SELECTED.

Hodnotenie a recenzie SELECTED Trenčín

Máte na SELECTED Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SELECTED a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SELECTED Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂