Skechers Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

63

Skechers Trenčín

Skechers TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Skechers v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Skechers Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Skechers, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Skechers Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Skechers Trenčín.

Predajne Skechers Trenčín

Módna spoločnosť Skechers prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Skechers v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Skechers sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Skechers sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Skechers Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Skechers v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Skechers Trenčín.

Mapa Skechers Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Skechers Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Skechers ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Skechers Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Skechers Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Skechers Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Skechers sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Skechers Trenčín

Skechers TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Skechers, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Skechers Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Skechers Trenčín.

Obchodné oddelenie Skechers Trenčín

Reklamácie Skechers Trenčín

Vedúci predajne Skechers Trenčín

Leták Skechers Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Skechers? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Skechers Trenčín.

Ako a kde získať leták Skechers Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Skechers je návšteva ľubovoľnej predajne Skechers Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Skechers Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Skechers Trenčín?
V najnovšom letáku Skechers Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Skechers. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Skechers Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Skechers? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Skechers v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Skechers Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Skechers Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Skechers Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Skechers.

Hodnotenie a recenzie Skechers Trenčín

Máte na Skechers Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Skechers a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Skechers Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂