Pulsar Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

382

Pulsar Trnava

Pulsar TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pulsar v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pulsar Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pulsar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pulsar Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pulsar Trnava.

Predajne Pulsar Trnava

Módna spoločnosť Pulsar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pulsar v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pulsar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pulsar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pulsar Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pulsar v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pulsar Trnava.

Mapa Pulsar Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pulsar Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pulsar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pulsar Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Pulsar Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pulsar Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pulsar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pulsar Trnava

Pulsar TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Pulsar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pulsar Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pulsar Trnava.

Obchodné oddelenie Pulsar Trnava

Reklamácie Pulsar Trnava

Vedúci predajne Pulsar Trnava

Leták Pulsar Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Pulsar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pulsar Trnava.

Ako a kde získať leták Pulsar Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pulsar je návšteva ľubovoľnej predajne Pulsar Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pulsar Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pulsar Trnava?
V najnovšom letáku Pulsar Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pulsar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pulsar Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pulsar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pulsar v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pulsar Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pulsar Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pulsar Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pulsar.

Hodnotenie a recenzie Pulsar Trnava

Máte na Pulsar Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pulsar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pulsar Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár