Rum Jungle Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

178

Rum Jungle Žilina

Rum Jungle ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Rum Jungle v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rum Jungle Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rum Jungle, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rum Jungle Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rum Jungle Žilina.

Predajne Rum Jungle Žilina

Módna spoločnosť Rum Jungle prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rum Jungle v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rum Jungle sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rum Jungle sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Rum Jungle Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rum Jungle v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rum Jungle Žilina.

Mapa Rum Jungle Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rum Jungle Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rum Jungle ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rum Jungle Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Rum Jungle Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rum Jungle Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rum Jungle sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rum Jungle Žilina

Rum Jungle ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Rum Jungle, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rum Jungle Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rum Jungle Žilina.

Obchodné oddelenie Rum Jungle Žilina

Reklamácie Rum Jungle Žilina

Vedúci predajne Rum Jungle Žilina

Leták Rum Jungle Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Rum Jungle? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rum Jungle Žilina.

Ako a kde získať leták Rum Jungle Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rum Jungle je návšteva ľubovoľnej predajne Rum Jungle Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rum Jungle Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rum Jungle Žilina?
V najnovšom letáku Rum Jungle Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rum Jungle. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rum Jungle Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Rum Jungle? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rum Jungle v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rum Jungle Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rum Jungle Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Rum Jungle Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rum Jungle.

Hodnotenie a recenzie Rum Jungle Žilina

Máte na Rum Jungle Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rum Jungle a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rum Jungle Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár