Sweety Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

142

Sweety Žilina

Sweety ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sweety v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sweety Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sweety, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sweety Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sweety Žilina.

Predajne Sweety Žilina

Módna spoločnosť Sweety prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sweety v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sweety sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sweety sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sweety Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sweety v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sweety Žilina.

Mapa Sweety Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sweety Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sweety ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sweety Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sweety Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sweety Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sweety sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sweety Žilina

Sweety ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sweety, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sweety Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sweety Žilina.

Obchodné oddelenie Sweety Žilina

Reklamácie Sweety Žilina

Vedúci predajne Sweety Žilina

Leták Sweety Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sweety? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sweety Žilina.

Ako a kde získať leták Sweety Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sweety je návšteva ľubovoľnej predajne Sweety Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sweety Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sweety Žilina?
V najnovšom letáku Sweety Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sweety. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sweety Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sweety? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sweety v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sweety Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sweety Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sweety Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sweety.

Hodnotenie a recenzie Sweety Žilina

Máte na Sweety Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sweety a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sweety Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár