Tissot Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

148

Tissot Žilina

Tissot ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Tissot v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tissot Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tissot, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tissot Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tissot Žilina.

Predajne Tissot Žilina

Módna spoločnosť Tissot prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tissot v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tissot sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tissot sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tissot Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tissot v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tissot Žilina.

Mapa Tissot Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tissot Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tissot ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tissot Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Tissot Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tissot Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tissot sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tissot Žilina

Tissot ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Tissot, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tissot Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tissot Žilina.

Obchodné oddelenie Tissot Žilina

Reklamácie Tissot Žilina

Vedúci predajne Tissot Žilina

Leták Tissot Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Tissot? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tissot Žilina.

Ako a kde získať leták Tissot Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tissot je návšteva ľubovoľnej predajne Tissot Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tissot Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tissot Žilina?
V najnovšom letáku Tissot Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tissot. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tissot Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Tissot? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tissot v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tissot Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tissot Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Tissot Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tissot.

Hodnotenie a recenzie Tissot Žilina

Máte na Tissot Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tissot a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tissot Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár