ANOTHER PROJECT

378

ANOTHER PROJECT online

ANOTHER PROJECT je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – ANOTHER PROJECT online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky ANOTHER PROJECT, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

ANOTHER PROJECT Slovensko

Značka ANOTHER PROJECT pôsobí samozrejme aj na Slovensku. ANOTHER PROJECT Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

ANOTHER PROJECT e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky ANOTHER PROJECT v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá ANOTHER PROJECT e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu ANOTHER PROJECT, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy ANOTHER PROJECT a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na ANOTHER PROJECT eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „ANOTHER PROJECT e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov ANOTHER PROJECT. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný ANOTHER PROJECT e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky ANOTHER PROJECT na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky ANOTHER PROJECT.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke ANOTHER PROJECT, alebo sa vám nedarí nájsť ANOTHER PROJECT e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku ANOTHER PROJECT.sk. Oficiálna webová stránka ANOTHER PROJECT.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke ANOTHER PROJECT nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku ANOTHER PROJECT.sk!

Predajne ANOTHER PROJECT

Ako sme už spomínali, ANOTHER PROJECT má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny ANOTHER PROJECT e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami ANOTHER PROJECT v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg ANOTHER PROJECT

Katalógy ANOTHER PROJECT sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov ANOTHER PROJECT už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si ANOTHER PROJECT eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V ANOTHER PROJECT e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg ANOTHER PROJECT, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg ANOTHER PROJECT 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

ANOTHER PROJECT Bratislava

Zastúpenie má ANOTHER PROJECT aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka ANOTHER PROJECT Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – ANOTHER PROJECT Bratislava.

ANOTHER PROJECT Košice

Snažíte sa nájsť značku ANOTHER PROJECT aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu ANOTHER PROJECT nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní ANOTHER PROJECT v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte ANOTHER PROJECT Košice.

Otváracie hodiny ANOTHER PROJECT

V prípade, že chcete navštíviť predajňu ANOTHER PROJECT a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa ANOTHER PROJECT nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty ANOTHER PROJECT priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín ANOTHER PROJECT aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne ANOTHER PROJECT vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu ANOTHER PROJECT.

ANOTHER PROJECT leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny ANOTHER PROJECT leták? Je možné, že spoločnosť ANOTHER PROJECT prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky ANOTHER PROJECT? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke ANOTHER PROJECT.

Vrátenie tovaru ANOTHER PROJECT

Nakúpili ste pre seba produkty ANOTHER PROJECT a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky ANOTHER PROJECT kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru ANOTHER PROJECT nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu ANOTHER PROJECT s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a ANOTHER PROJECT vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru ANOTHER PROJECT je jednoducho hračka!

ANOTHER PROJECT – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru ANOTHER PROJECT zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni ANOTHER PROJECT, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia ANOTHER PROJECT prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca ANOTHER PROJECT vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca ANOTHER PROJECT je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru ANOTHER PROJECT v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu ANOTHER PROJECT. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca ANOTHER PROJECT je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

ANOTHER PROJECT outlet

Ak hľadáte produkty ANOTHER PROJECT v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť ANOTHER PROJECT outlet. ANOTHER PROJECT outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. ANOTHER PROJECT outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou ANOTHER PROJECT.

ANOTHER PROJECT kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu ANOTHER PROJECT? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka ANOTHER PROJECT sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu ANOTHER PROJECT. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na ANOTHER PROJECT galériu a pozrite si všetky novinky ANOTHER PROJECT.

Oblečenie ANOTHER PROJECT

Oblečenie ANOTHER PROJECT je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko ANOTHER PROJECT eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie ANOTHER PROJECT, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar ANOTHER PROJECT, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

ANOTHER PROJECT newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch ANOTHER PROJECT priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do ANOTHER PROJECT newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.