AVENUE 67

457

AVENUE 67 online

AVENUE 67 je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – AVENUE 67 online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky AVENUE 67, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

AVENUE 67 Slovensko

Značka AVENUE 67 pôsobí samozrejme aj na Slovensku. AVENUE 67 Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

AVENUE 67 e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky AVENUE 67 v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá AVENUE 67 e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu AVENUE 67, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy AVENUE 67 a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na AVENUE 67 eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „AVENUE 67 e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov AVENUE 67. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný AVENUE 67 e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky AVENUE 67 na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky AVENUE 67.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke AVENUE 67, alebo sa vám nedarí nájsť AVENUE 67 e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku AVENUE 67.sk. Oficiálna webová stránka AVENUE 67.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke AVENUE 67 nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku AVENUE 67.sk!

Predajne AVENUE 67

Ako sme už spomínali, AVENUE 67 má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny AVENUE 67 e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami AVENUE 67 v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg AVENUE 67

Katalógy AVENUE 67 sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov AVENUE 67 už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si AVENUE 67 eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V AVENUE 67 e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg AVENUE 67, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg AVENUE 67 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

AVENUE 67 Bratislava

Zastúpenie má AVENUE 67 aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka AVENUE 67 Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – AVENUE 67 Bratislava.

AVENUE 67 Košice

Snažíte sa nájsť značku AVENUE 67 aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu AVENUE 67 nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní AVENUE 67 v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte AVENUE 67 Košice.

Otváracie hodiny AVENUE 67

V prípade, že chcete navštíviť predajňu AVENUE 67 a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa AVENUE 67 nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty AVENUE 67 priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín AVENUE 67 aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne AVENUE 67 vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu AVENUE 67.

AVENUE 67 leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny AVENUE 67 leták? Je možné, že spoločnosť AVENUE 67 prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky AVENUE 67? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke AVENUE 67.

Vrátenie tovaru AVENUE 67

Nakúpili ste pre seba produkty AVENUE 67 a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky AVENUE 67 kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru AVENUE 67 nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu AVENUE 67 s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a AVENUE 67 vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru AVENUE 67 je jednoducho hračka!

AVENUE 67 – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru AVENUE 67 zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni AVENUE 67, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia AVENUE 67 prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca AVENUE 67 vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca AVENUE 67 je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru AVENUE 67 v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu AVENUE 67. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca AVENUE 67 je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

AVENUE 67 outlet

Ak hľadáte produkty AVENUE 67 v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť AVENUE 67 outlet. AVENUE 67 outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. AVENUE 67 outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou AVENUE 67.

AVENUE 67 kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu AVENUE 67? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka AVENUE 67 sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu AVENUE 67. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na AVENUE 67 galériu a pozrite si všetky novinky AVENUE 67.

Oblečenie AVENUE 67

Oblečenie AVENUE 67 je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko AVENUE 67 eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie AVENUE 67, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar AVENUE 67, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

AVENUE 67 newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch AVENUE 67 priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do AVENUE 67 newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.