CLUBE MELISSA

366

CLUBE MELISSA online

CLUBE MELISSA je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – CLUBE MELISSA online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky CLUBE MELISSA, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

CLUBE MELISSA Slovensko

Značka CLUBE MELISSA pôsobí samozrejme aj na Slovensku. CLUBE MELISSA Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

CLUBE MELISSA e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky CLUBE MELISSA v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá CLUBE MELISSA e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu CLUBE MELISSA, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy CLUBE MELISSA a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na CLUBE MELISSA eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „CLUBE MELISSA e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov CLUBE MELISSA. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný CLUBE MELISSA e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky CLUBE MELISSA na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky CLUBE MELISSA.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke CLUBE MELISSA, alebo sa vám nedarí nájsť CLUBE MELISSA e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku CLUBE MELISSA.sk. Oficiálna webová stránka CLUBE MELISSA.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke CLUBE MELISSA nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku CLUBE MELISSA.sk!

Predajne CLUBE MELISSA

Ako sme už spomínali, CLUBE MELISSA má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny CLUBE MELISSA e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami CLUBE MELISSA v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg CLUBE MELISSA

Katalógy CLUBE MELISSA sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov CLUBE MELISSA už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si CLUBE MELISSA eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V CLUBE MELISSA e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg CLUBE MELISSA, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg CLUBE MELISSA 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

CLUBE MELISSA Bratislava

Zastúpenie má CLUBE MELISSA aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka CLUBE MELISSA Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – CLUBE MELISSA Bratislava.

CLUBE MELISSA Košice

Snažíte sa nájsť značku CLUBE MELISSA aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu CLUBE MELISSA nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní CLUBE MELISSA v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte CLUBE MELISSA Košice.

Otváracie hodiny CLUBE MELISSA

V prípade, že chcete navštíviť predajňu CLUBE MELISSA a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa CLUBE MELISSA nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty CLUBE MELISSA priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín CLUBE MELISSA aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne CLUBE MELISSA vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu CLUBE MELISSA.

CLUBE MELISSA leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny CLUBE MELISSA leták? Je možné, že spoločnosť CLUBE MELISSA prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky CLUBE MELISSA? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke CLUBE MELISSA.

Vrátenie tovaru CLUBE MELISSA

Nakúpili ste pre seba produkty CLUBE MELISSA a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky CLUBE MELISSA kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru CLUBE MELISSA nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu CLUBE MELISSA s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a CLUBE MELISSA vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru CLUBE MELISSA je jednoducho hračka!

CLUBE MELISSA – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru CLUBE MELISSA zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni CLUBE MELISSA, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia CLUBE MELISSA prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca CLUBE MELISSA vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca CLUBE MELISSA je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru CLUBE MELISSA v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu CLUBE MELISSA. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca CLUBE MELISSA je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

CLUBE MELISSA outlet

Ak hľadáte produkty CLUBE MELISSA v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť CLUBE MELISSA outlet. CLUBE MELISSA outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. CLUBE MELISSA outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou CLUBE MELISSA.

CLUBE MELISSA kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu CLUBE MELISSA? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka CLUBE MELISSA sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu CLUBE MELISSA. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na CLUBE MELISSA galériu a pozrite si všetky novinky CLUBE MELISSA.

Oblečenie CLUBE MELISSA

Oblečenie CLUBE MELISSA je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko CLUBE MELISSA eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie CLUBE MELISSA, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar CLUBE MELISSA, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

CLUBE MELISSA newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch CLUBE MELISSA priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do CLUBE MELISSA newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.