Dolly & Dotty

382

Dolly & Dotty online

Dolly & Dotty je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Dolly & Dotty online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Dolly & Dotty, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Dolly & Dotty Slovensko

Značka Dolly & Dotty pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Dolly & Dotty Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Dolly & Dotty e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Dolly & Dotty v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Dolly & Dotty e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Dolly & Dotty, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Dolly & Dotty a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Dolly & Dotty eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Dolly & Dotty e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Dolly & Dotty. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Dolly & Dotty e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Dolly & Dotty na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Dolly & Dotty.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Dolly & Dotty, alebo sa vám nedarí nájsť Dolly & Dotty e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Dolly & Dotty.sk. Oficiálna webová stránka Dolly & Dotty.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Dolly & Dotty nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Dolly & Dotty.sk!

Predajne Dolly & Dotty

Ako sme už spomínali, Dolly & Dotty má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Dolly & Dotty e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Dolly & Dotty v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Dolly & Dotty

Katalógy Dolly & Dotty sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Dolly & Dotty už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Dolly & Dotty eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Dolly & Dotty e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Dolly & Dotty, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Dolly & Dotty 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Dolly & Dotty Bratislava

Zastúpenie má Dolly & Dotty aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Dolly & Dotty Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Dolly & Dotty Bratislava.

Dolly & Dotty Košice

Snažíte sa nájsť značku Dolly & Dotty aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Dolly & Dotty nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Dolly & Dotty v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Dolly & Dotty Košice.

Otváracie hodiny Dolly & Dotty

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Dolly & Dotty a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Dolly & Dotty nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Dolly & Dotty priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Dolly & Dotty aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Dolly & Dotty vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Dolly & Dotty.

Dolly & Dotty leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Dolly & Dotty leták? Je možné, že spoločnosť Dolly & Dotty prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Dolly & Dotty? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Dolly & Dotty.

Vrátenie tovaru Dolly & Dotty

Nakúpili ste pre seba produkty Dolly & Dotty a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Dolly & Dotty kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Dolly & Dotty nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Dolly & Dotty s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Dolly & Dotty vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Dolly & Dotty je jednoducho hračka!

Dolly & Dotty – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Dolly & Dotty zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Dolly & Dotty, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Dolly & Dotty prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Dolly & Dotty vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Dolly & Dotty je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Dolly & Dotty v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Dolly & Dotty. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Dolly & Dotty je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Dolly & Dotty outlet

Ak hľadáte produkty Dolly & Dotty v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Dolly & Dotty outlet. Dolly & Dotty outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Dolly & Dotty outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Dolly & Dotty.

Dolly & Dotty kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Dolly & Dotty? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Dolly & Dotty sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Dolly & Dotty. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Dolly & Dotty galériu a pozrite si všetky novinky Dolly & Dotty.

Oblečenie Dolly & Dotty

Oblečenie Dolly & Dotty je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Dolly & Dotty eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Dolly & Dotty, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Dolly & Dotty, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Dolly & Dotty newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Dolly & Dotty priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Dolly & Dotty newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.