Gütermann

Gütermann online

Gütermann je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Gütermann online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Gütermann, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.
Máte radi značku Gütermann?

Gütermann Slovensko

Značka Gütermann pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Gütermann Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

[optin-monster-shortcode id=“gbukgq34noyukuxk“]

Gütermann e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Gütermann v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Gütermann e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Gütermann, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Gütermann a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Gütermann eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Gütermann e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Gütermann. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Gütermann e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Gütermann na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Gütermann.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Gütermann, alebo sa vám nedarí nájsť Gütermann e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Gütermann.sk. Oficiálna webová stránka Gütermann.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Gütermann nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Gütermann.sk!

Predajne Gütermann

Ako sme už spomínali, Gütermann má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Gütermann e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Gütermann v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Gütermann

Katalógy Gütermann sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Gütermann už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Gütermann eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Gütermann e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Gütermann, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Gütermann 2014“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

Gütermann Bratislava

Zastúpenie má Gütermann aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Gütermann Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Gütermann Bratislava.

Gütermann Košice

Snažíte sa nájsť značku Gütermann aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Gütermann nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Gütermann v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Gütermann Košice.

Otváracie hodiny Gütermann

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Gütermann a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Gütermann nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Gütermann priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Gütermann aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Gütermann vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Gütermann.

Gütermann leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Gütermann leták? Je možné, že spoločnosť Gütermann prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Gütermann? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Gütermann.

Vrátenie tovaru Gütermann

Nakúpili ste pre seba produkty Gütermann a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Gütermann kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Gütermann nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Gütermann s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Gütermann vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Gütermann je jednoducho hračka!

Gütermann – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Gütermann zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Gütermann, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Gütermann prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Gütermann vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Gütermann je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Gütermann v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Gütermann. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Gütermann je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Gütermann outlet

Ak hľadáte produkty Gütermann v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Gütermann outlet. Gütermann outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Gütermann outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Gütermann.

Gütermann kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Gütermann? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Gütermann sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Gütermann. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Gütermann galériu a pozrite si všetky novinky Gütermann.

Oblečenie Gütermann

Oblečenie Gütermann je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Gütermann eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Gütermann, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Gütermann, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Gütermann newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Gütermann priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Gütermann newslettera:

[optin-monster-shortcode id=“wiednc2dr5mn7bs5″]

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.

Kvalitná spodná bielizeň na Astratex »

Značková bielizeň od popredných výrobcov! Všetko skladom, nákup bez rizika, 8 % z hodnoty nákupu získate späť do Pokladničky!

4Home - všetko pre váš domov »

Rýchle dodanie, 99% tovaru skladom! Od bytového textilu, doplnkov, domácich spotrebičov až po všetko pre kuchyňu, záhradu, upratovanie, krásu a zdravie!