IMAGE REPUBLIC

146

IMAGE REPUBLIC online

IMAGE REPUBLIC je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – IMAGE REPUBLIC online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky IMAGE REPUBLIC, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

IMAGE REPUBLIC Slovensko

Značka IMAGE REPUBLIC pôsobí samozrejme aj na Slovensku. IMAGE REPUBLIC Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

IMAGE REPUBLIC e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky IMAGE REPUBLIC v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá IMAGE REPUBLIC e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu IMAGE REPUBLIC, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy IMAGE REPUBLIC a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na IMAGE REPUBLIC eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „IMAGE REPUBLIC e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov IMAGE REPUBLIC. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný IMAGE REPUBLIC e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky IMAGE REPUBLIC na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky IMAGE REPUBLIC.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke IMAGE REPUBLIC, alebo sa vám nedarí nájsť IMAGE REPUBLIC e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku IMAGE REPUBLIC.sk. Oficiálna webová stránka IMAGE REPUBLIC.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke IMAGE REPUBLIC nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku IMAGE REPUBLIC.sk!

Predajne IMAGE REPUBLIC

Ako sme už spomínali, IMAGE REPUBLIC má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny IMAGE REPUBLIC e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami IMAGE REPUBLIC v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg IMAGE REPUBLIC

Katalógy IMAGE REPUBLIC sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov IMAGE REPUBLIC už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si IMAGE REPUBLIC eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V IMAGE REPUBLIC e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg IMAGE REPUBLIC, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg IMAGE REPUBLIC 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

IMAGE REPUBLIC Bratislava

Zastúpenie má IMAGE REPUBLIC aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka IMAGE REPUBLIC Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – IMAGE REPUBLIC Bratislava.

IMAGE REPUBLIC Košice

Snažíte sa nájsť značku IMAGE REPUBLIC aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu IMAGE REPUBLIC nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní IMAGE REPUBLIC v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte IMAGE REPUBLIC Košice.

Otváracie hodiny IMAGE REPUBLIC

V prípade, že chcete navštíviť predajňu IMAGE REPUBLIC a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa IMAGE REPUBLIC nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty IMAGE REPUBLIC priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín IMAGE REPUBLIC aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne IMAGE REPUBLIC vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu IMAGE REPUBLIC.

IMAGE REPUBLIC leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny IMAGE REPUBLIC leták? Je možné, že spoločnosť IMAGE REPUBLIC prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky IMAGE REPUBLIC? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke IMAGE REPUBLIC.

Vrátenie tovaru IMAGE REPUBLIC

Nakúpili ste pre seba produkty IMAGE REPUBLIC a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky IMAGE REPUBLIC kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru IMAGE REPUBLIC nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu IMAGE REPUBLIC s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a IMAGE REPUBLIC vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru IMAGE REPUBLIC je jednoducho hračka!

IMAGE REPUBLIC – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru IMAGE REPUBLIC zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni IMAGE REPUBLIC, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia IMAGE REPUBLIC prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca IMAGE REPUBLIC vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca IMAGE REPUBLIC je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru IMAGE REPUBLIC v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu IMAGE REPUBLIC. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca IMAGE REPUBLIC je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

IMAGE REPUBLIC outlet

Ak hľadáte produkty IMAGE REPUBLIC v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť IMAGE REPUBLIC outlet. IMAGE REPUBLIC outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. IMAGE REPUBLIC outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou IMAGE REPUBLIC.

IMAGE REPUBLIC kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu IMAGE REPUBLIC? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka IMAGE REPUBLIC sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu IMAGE REPUBLIC. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na IMAGE REPUBLIC galériu a pozrite si všetky novinky IMAGE REPUBLIC.

Oblečenie IMAGE REPUBLIC

Oblečenie IMAGE REPUBLIC je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko IMAGE REPUBLIC eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie IMAGE REPUBLIC, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar IMAGE REPUBLIC, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

IMAGE REPUBLIC newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch IMAGE REPUBLIC priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do IMAGE REPUBLIC newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.