Lilly Pulitzer

233

Lilly Pulitzer online

Lilly Pulitzer je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Lilly Pulitzer online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Lilly Pulitzer, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Lilly Pulitzer Slovensko

Značka Lilly Pulitzer pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Lilly Pulitzer Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Lilly Pulitzer e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Lilly Pulitzer v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Lilly Pulitzer e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Lilly Pulitzer, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Lilly Pulitzer a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Lilly Pulitzer eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Lilly Pulitzer e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Lilly Pulitzer. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Lilly Pulitzer e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Lilly Pulitzer na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Lilly Pulitzer.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Lilly Pulitzer, alebo sa vám nedarí nájsť Lilly Pulitzer e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Lilly Pulitzer.sk. Oficiálna webová stránka Lilly Pulitzer.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Lilly Pulitzer nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Lilly Pulitzer.sk!

Predajne Lilly Pulitzer

Ako sme už spomínali, Lilly Pulitzer má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Lilly Pulitzer e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Lilly Pulitzer v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Lilly Pulitzer

Katalógy Lilly Pulitzer sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Lilly Pulitzer už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Lilly Pulitzer eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Lilly Pulitzer e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Lilly Pulitzer, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Lilly Pulitzer 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Lilly Pulitzer Bratislava

Zastúpenie má Lilly Pulitzer aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Lilly Pulitzer Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Lilly Pulitzer Bratislava.

Lilly Pulitzer Košice

Snažíte sa nájsť značku Lilly Pulitzer aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Lilly Pulitzer nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Lilly Pulitzer v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Lilly Pulitzer Košice.

Otváracie hodiny Lilly Pulitzer

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Lilly Pulitzer a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Lilly Pulitzer nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Lilly Pulitzer priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Lilly Pulitzer aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Lilly Pulitzer vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Lilly Pulitzer.

Lilly Pulitzer leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Lilly Pulitzer leták? Je možné, že spoločnosť Lilly Pulitzer prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Lilly Pulitzer? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Lilly Pulitzer.

Vrátenie tovaru Lilly Pulitzer

Nakúpili ste pre seba produkty Lilly Pulitzer a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Lilly Pulitzer kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Lilly Pulitzer nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Lilly Pulitzer s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Lilly Pulitzer vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Lilly Pulitzer je jednoducho hračka!

Lilly Pulitzer – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Lilly Pulitzer zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Lilly Pulitzer, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Lilly Pulitzer prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Lilly Pulitzer vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Lilly Pulitzer je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Lilly Pulitzer v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Lilly Pulitzer. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Lilly Pulitzer je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Lilly Pulitzer outlet

Ak hľadáte produkty Lilly Pulitzer v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Lilly Pulitzer outlet. Lilly Pulitzer outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Lilly Pulitzer outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Lilly Pulitzer.

Lilly Pulitzer kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Lilly Pulitzer? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Lilly Pulitzer sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Lilly Pulitzer. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Lilly Pulitzer galériu a pozrite si všetky novinky Lilly Pulitzer.

Oblečenie Lilly Pulitzer

Oblečenie Lilly Pulitzer je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Lilly Pulitzer eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Lilly Pulitzer, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Lilly Pulitzer, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Lilly Pulitzer newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Lilly Pulitzer priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Lilly Pulitzer newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.