Ovadia & Sons

365

Ovadia & Sons online

Ovadia & Sons je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Ovadia & Sons online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Ovadia & Sons, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Ovadia & Sons Slovensko

Značka Ovadia & Sons pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Ovadia & Sons Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Ovadia & Sons e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Ovadia & Sons v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Ovadia & Sons e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Ovadia & Sons, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Ovadia & Sons a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Ovadia & Sons eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Ovadia & Sons e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Ovadia & Sons. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Ovadia & Sons e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Ovadia & Sons na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Ovadia & Sons.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Ovadia & Sons, alebo sa vám nedarí nájsť Ovadia & Sons e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Ovadia & Sons.sk. Oficiálna webová stránka Ovadia & Sons.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Ovadia & Sons nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Ovadia & Sons.sk!

Predajne Ovadia & Sons

Ako sme už spomínali, Ovadia & Sons má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Ovadia & Sons e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Ovadia & Sons v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Ovadia & Sons

Katalógy Ovadia & Sons sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Ovadia & Sons už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Ovadia & Sons eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Ovadia & Sons e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Ovadia & Sons, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Ovadia & Sons 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Ovadia & Sons Bratislava

Zastúpenie má Ovadia & Sons aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Ovadia & Sons Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Ovadia & Sons Bratislava.

Ovadia & Sons Košice

Snažíte sa nájsť značku Ovadia & Sons aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Ovadia & Sons nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Ovadia & Sons v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Ovadia & Sons Košice.

Otváracie hodiny Ovadia & Sons

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Ovadia & Sons a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Ovadia & Sons nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Ovadia & Sons priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Ovadia & Sons aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Ovadia & Sons vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Ovadia & Sons.

Ovadia & Sons leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Ovadia & Sons leták? Je možné, že spoločnosť Ovadia & Sons prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Ovadia & Sons? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Ovadia & Sons.

Vrátenie tovaru Ovadia & Sons

Nakúpili ste pre seba produkty Ovadia & Sons a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Ovadia & Sons kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Ovadia & Sons nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Ovadia & Sons s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Ovadia & Sons vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Ovadia & Sons je jednoducho hračka!

Ovadia & Sons – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Ovadia & Sons zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Ovadia & Sons, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Ovadia & Sons prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Ovadia & Sons vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Ovadia & Sons je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Ovadia & Sons v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Ovadia & Sons. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Ovadia & Sons je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Ovadia & Sons outlet

Ak hľadáte produkty Ovadia & Sons v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Ovadia & Sons outlet. Ovadia & Sons outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Ovadia & Sons outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Ovadia & Sons.

Ovadia & Sons kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Ovadia & Sons? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Ovadia & Sons sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Ovadia & Sons. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Ovadia & Sons galériu a pozrite si všetky novinky Ovadia & Sons.

Oblečenie Ovadia & Sons

Oblečenie Ovadia & Sons je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Ovadia & Sons eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Ovadia & Sons, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Ovadia & Sons, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Ovadia & Sons newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Ovadia & Sons priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Ovadia & Sons newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.