PLAYGROUND

430

PLAYGROUND online

PLAYGROUND je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – PLAYGROUND online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky PLAYGROUND, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

PLAYGROUND Slovensko

Značka PLAYGROUND pôsobí samozrejme aj na Slovensku. PLAYGROUND Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

PLAYGROUND e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky PLAYGROUND v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá PLAYGROUND e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu PLAYGROUND, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy PLAYGROUND a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na PLAYGROUND eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „PLAYGROUND e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov PLAYGROUND. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný PLAYGROUND e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky PLAYGROUND na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky PLAYGROUND.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke PLAYGROUND, alebo sa vám nedarí nájsť PLAYGROUND e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku PLAYGROUND.sk. Oficiálna webová stránka PLAYGROUND.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke PLAYGROUND nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku PLAYGROUND.sk!

Predajne PLAYGROUND

Ako sme už spomínali, PLAYGROUND má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny PLAYGROUND e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami PLAYGROUND v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg PLAYGROUND

Katalógy PLAYGROUND sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov PLAYGROUND už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si PLAYGROUND eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V PLAYGROUND e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg PLAYGROUND, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg PLAYGROUND 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

PLAYGROUND Bratislava

Zastúpenie má PLAYGROUND aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka PLAYGROUND Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – PLAYGROUND Bratislava.

PLAYGROUND Košice

Snažíte sa nájsť značku PLAYGROUND aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu PLAYGROUND nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní PLAYGROUND v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte PLAYGROUND Košice.

Otváracie hodiny PLAYGROUND

V prípade, že chcete navštíviť predajňu PLAYGROUND a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa PLAYGROUND nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty PLAYGROUND priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín PLAYGROUND aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne PLAYGROUND vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu PLAYGROUND.

PLAYGROUND leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny PLAYGROUND leták? Je možné, že spoločnosť PLAYGROUND prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky PLAYGROUND? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke PLAYGROUND.

Vrátenie tovaru PLAYGROUND

Nakúpili ste pre seba produkty PLAYGROUND a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky PLAYGROUND kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru PLAYGROUND nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu PLAYGROUND s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a PLAYGROUND vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru PLAYGROUND je jednoducho hračka!

PLAYGROUND – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru PLAYGROUND zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni PLAYGROUND, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia PLAYGROUND prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca PLAYGROUND vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca PLAYGROUND je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru PLAYGROUND v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu PLAYGROUND. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca PLAYGROUND je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

PLAYGROUND outlet

Ak hľadáte produkty PLAYGROUND v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť PLAYGROUND outlet. PLAYGROUND outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. PLAYGROUND outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou PLAYGROUND.

PLAYGROUND kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu PLAYGROUND? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka PLAYGROUND sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu PLAYGROUND. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na PLAYGROUND galériu a pozrite si všetky novinky PLAYGROUND.

Oblečenie PLAYGROUND

Oblečenie PLAYGROUND je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko PLAYGROUND eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie PLAYGROUND, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar PLAYGROUND, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

PLAYGROUND newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch PLAYGROUND priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do PLAYGROUND newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.