POGGIANTI

474

POGGIANTI online

POGGIANTI je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – POGGIANTI online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky POGGIANTI, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

POGGIANTI Slovensko

Značka POGGIANTI pôsobí samozrejme aj na Slovensku. POGGIANTI Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

POGGIANTI e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky POGGIANTI v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá POGGIANTI e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu POGGIANTI, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy POGGIANTI a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na POGGIANTI eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „POGGIANTI e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov POGGIANTI. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný POGGIANTI e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky POGGIANTI na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky POGGIANTI.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke POGGIANTI, alebo sa vám nedarí nájsť POGGIANTI e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku POGGIANTI.sk. Oficiálna webová stránka POGGIANTI.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke POGGIANTI nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku POGGIANTI.sk!

Predajne POGGIANTI

Ako sme už spomínali, POGGIANTI má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny POGGIANTI e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami POGGIANTI v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg POGGIANTI

Katalógy POGGIANTI sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov POGGIANTI už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si POGGIANTI eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V POGGIANTI e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg POGGIANTI, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg POGGIANTI 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

POGGIANTI Bratislava

Zastúpenie má POGGIANTI aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka POGGIANTI Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – POGGIANTI Bratislava.

POGGIANTI Košice

Snažíte sa nájsť značku POGGIANTI aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu POGGIANTI nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní POGGIANTI v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte POGGIANTI Košice.

Otváracie hodiny POGGIANTI

V prípade, že chcete navštíviť predajňu POGGIANTI a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa POGGIANTI nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty POGGIANTI priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín POGGIANTI aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne POGGIANTI vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu POGGIANTI.

POGGIANTI leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny POGGIANTI leták? Je možné, že spoločnosť POGGIANTI prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky POGGIANTI? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke POGGIANTI.

Vrátenie tovaru POGGIANTI

Nakúpili ste pre seba produkty POGGIANTI a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky POGGIANTI kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru POGGIANTI nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu POGGIANTI s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a POGGIANTI vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru POGGIANTI je jednoducho hračka!

POGGIANTI – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru POGGIANTI zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni POGGIANTI, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia POGGIANTI prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca POGGIANTI vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca POGGIANTI je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru POGGIANTI v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu POGGIANTI. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca POGGIANTI je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

POGGIANTI outlet

Ak hľadáte produkty POGGIANTI v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť POGGIANTI outlet. POGGIANTI outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. POGGIANTI outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou POGGIANTI.

POGGIANTI kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu POGGIANTI? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka POGGIANTI sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu POGGIANTI. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na POGGIANTI galériu a pozrite si všetky novinky POGGIANTI.

Oblečenie POGGIANTI

Oblečenie POGGIANTI je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko POGGIANTI eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie POGGIANTI, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar POGGIANTI, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

POGGIANTI newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch POGGIANTI priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do POGGIANTI newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.