QUINTO EGO

151

QUINTO EGO online

QUINTO EGO je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – QUINTO EGO online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky QUINTO EGO, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

QUINTO EGO Slovensko

Značka QUINTO EGO pôsobí samozrejme aj na Slovensku. QUINTO EGO Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

QUINTO EGO e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky QUINTO EGO v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá QUINTO EGO e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu QUINTO EGO, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy QUINTO EGO a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na QUINTO EGO eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „QUINTO EGO e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov QUINTO EGO. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný QUINTO EGO e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky QUINTO EGO na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky QUINTO EGO.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke QUINTO EGO, alebo sa vám nedarí nájsť QUINTO EGO e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku QUINTO EGO.sk. Oficiálna webová stránka QUINTO EGO.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke QUINTO EGO nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku QUINTO EGO.sk!

Predajne QUINTO EGO

Ako sme už spomínali, QUINTO EGO má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny QUINTO EGO e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami QUINTO EGO v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg QUINTO EGO

Katalógy QUINTO EGO sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov QUINTO EGO už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si QUINTO EGO eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V QUINTO EGO e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg QUINTO EGO, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg QUINTO EGO 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

QUINTO EGO Bratislava

Zastúpenie má QUINTO EGO aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka QUINTO EGO Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – QUINTO EGO Bratislava.

QUINTO EGO Košice

Snažíte sa nájsť značku QUINTO EGO aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu QUINTO EGO nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní QUINTO EGO v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte QUINTO EGO Košice.

Otváracie hodiny QUINTO EGO

V prípade, že chcete navštíviť predajňu QUINTO EGO a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa QUINTO EGO nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty QUINTO EGO priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín QUINTO EGO aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne QUINTO EGO vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu QUINTO EGO.

QUINTO EGO leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny QUINTO EGO leták? Je možné, že spoločnosť QUINTO EGO prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky QUINTO EGO? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke QUINTO EGO.

Vrátenie tovaru QUINTO EGO

Nakúpili ste pre seba produkty QUINTO EGO a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky QUINTO EGO kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru QUINTO EGO nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu QUINTO EGO s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a QUINTO EGO vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru QUINTO EGO je jednoducho hračka!

QUINTO EGO – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru QUINTO EGO zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni QUINTO EGO, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia QUINTO EGO prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca QUINTO EGO vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca QUINTO EGO je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru QUINTO EGO v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu QUINTO EGO. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca QUINTO EGO je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

QUINTO EGO outlet

Ak hľadáte produkty QUINTO EGO v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť QUINTO EGO outlet. QUINTO EGO outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. QUINTO EGO outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou QUINTO EGO.

QUINTO EGO kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu QUINTO EGO? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka QUINTO EGO sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu QUINTO EGO. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na QUINTO EGO galériu a pozrite si všetky novinky QUINTO EGO.

Oblečenie QUINTO EGO

Oblečenie QUINTO EGO je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko QUINTO EGO eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie QUINTO EGO, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar QUINTO EGO, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

QUINTO EGO newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch QUINTO EGO priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do QUINTO EGO newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.