Raffaello Rossi

342

Raffaello Rossi online

Raffaello Rossi je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Raffaello Rossi online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Raffaello Rossi, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Raffaello Rossi Slovensko

Značka Raffaello Rossi pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Raffaello Rossi Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Raffaello Rossi e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Raffaello Rossi v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Raffaello Rossi e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Raffaello Rossi, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Raffaello Rossi a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Raffaello Rossi eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Raffaello Rossi e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Raffaello Rossi. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Raffaello Rossi e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Raffaello Rossi na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Raffaello Rossi.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Raffaello Rossi, alebo sa vám nedarí nájsť Raffaello Rossi e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Raffaello Rossi.sk. Oficiálna webová stránka Raffaello Rossi.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Raffaello Rossi nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Raffaello Rossi.sk!

Predajne Raffaello Rossi

Ako sme už spomínali, Raffaello Rossi má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Raffaello Rossi e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Raffaello Rossi v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Raffaello Rossi

Katalógy Raffaello Rossi sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Raffaello Rossi už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Raffaello Rossi eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Raffaello Rossi e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Raffaello Rossi, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Raffaello Rossi 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Raffaello Rossi Bratislava

Zastúpenie má Raffaello Rossi aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Raffaello Rossi Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Raffaello Rossi Bratislava.

Raffaello Rossi Košice

Snažíte sa nájsť značku Raffaello Rossi aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Raffaello Rossi nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Raffaello Rossi v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Raffaello Rossi Košice.

Otváracie hodiny Raffaello Rossi

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Raffaello Rossi a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Raffaello Rossi nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Raffaello Rossi priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Raffaello Rossi aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Raffaello Rossi vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Raffaello Rossi.

Raffaello Rossi leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Raffaello Rossi leták? Je možné, že spoločnosť Raffaello Rossi prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Raffaello Rossi? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Raffaello Rossi.

Vrátenie tovaru Raffaello Rossi

Nakúpili ste pre seba produkty Raffaello Rossi a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Raffaello Rossi kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Raffaello Rossi nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Raffaello Rossi s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Raffaello Rossi vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Raffaello Rossi je jednoducho hračka!

Raffaello Rossi – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Raffaello Rossi zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Raffaello Rossi, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Raffaello Rossi prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Raffaello Rossi vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Raffaello Rossi je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Raffaello Rossi v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Raffaello Rossi. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Raffaello Rossi je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Raffaello Rossi outlet

Ak hľadáte produkty Raffaello Rossi v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Raffaello Rossi outlet. Raffaello Rossi outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Raffaello Rossi outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Raffaello Rossi.

Raffaello Rossi kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Raffaello Rossi? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Raffaello Rossi sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Raffaello Rossi. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Raffaello Rossi galériu a pozrite si všetky novinky Raffaello Rossi.

Oblečenie Raffaello Rossi

Oblečenie Raffaello Rossi je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Raffaello Rossi eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Raffaello Rossi, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Raffaello Rossi, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Raffaello Rossi newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Raffaello Rossi priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Raffaello Rossi newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.