Rocco Lorenzzo

360

Rocco Lorenzzo online

Rocco Lorenzzo je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Rocco Lorenzzo online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Rocco Lorenzzo, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Rocco Lorenzzo Slovensko

Značka Rocco Lorenzzo pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Rocco Lorenzzo Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Rocco Lorenzzo e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Rocco Lorenzzo v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Rocco Lorenzzo e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Rocco Lorenzzo, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Rocco Lorenzzo a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Rocco Lorenzzo eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Rocco Lorenzzo e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Rocco Lorenzzo. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Rocco Lorenzzo e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Rocco Lorenzzo na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Rocco Lorenzzo.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Rocco Lorenzzo, alebo sa vám nedarí nájsť Rocco Lorenzzo e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Rocco Lorenzzo.sk. Oficiálna webová stránka Rocco Lorenzzo.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Rocco Lorenzzo nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Rocco Lorenzzo.sk!

Predajne Rocco Lorenzzo

Ako sme už spomínali, Rocco Lorenzzo má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Rocco Lorenzzo e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Rocco Lorenzzo v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Rocco Lorenzzo

Katalógy Rocco Lorenzzo sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Rocco Lorenzzo už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Rocco Lorenzzo eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Rocco Lorenzzo e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Rocco Lorenzzo, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Rocco Lorenzzo 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Rocco Lorenzzo Bratislava

Zastúpenie má Rocco Lorenzzo aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Rocco Lorenzzo Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Rocco Lorenzzo Bratislava.

Rocco Lorenzzo Košice

Snažíte sa nájsť značku Rocco Lorenzzo aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Rocco Lorenzzo nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Rocco Lorenzzo v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Rocco Lorenzzo Košice.

Otváracie hodiny Rocco Lorenzzo

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Rocco Lorenzzo a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Rocco Lorenzzo nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Rocco Lorenzzo priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Rocco Lorenzzo aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Rocco Lorenzzo vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Rocco Lorenzzo.

Rocco Lorenzzo leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Rocco Lorenzzo leták? Je možné, že spoločnosť Rocco Lorenzzo prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Rocco Lorenzzo? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Rocco Lorenzzo.

Vrátenie tovaru Rocco Lorenzzo

Nakúpili ste pre seba produkty Rocco Lorenzzo a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Rocco Lorenzzo kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Rocco Lorenzzo nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Rocco Lorenzzo s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Rocco Lorenzzo vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Rocco Lorenzzo je jednoducho hračka!

Rocco Lorenzzo – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Rocco Lorenzzo zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Rocco Lorenzzo, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Rocco Lorenzzo prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Rocco Lorenzzo vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Rocco Lorenzzo je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Rocco Lorenzzo v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Rocco Lorenzzo. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Rocco Lorenzzo je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Rocco Lorenzzo outlet

Ak hľadáte produkty Rocco Lorenzzo v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Rocco Lorenzzo outlet. Rocco Lorenzzo outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Rocco Lorenzzo outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Rocco Lorenzzo.

Rocco Lorenzzo kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Rocco Lorenzzo? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Rocco Lorenzzo sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Rocco Lorenzzo. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Rocco Lorenzzo galériu a pozrite si všetky novinky Rocco Lorenzzo.

Oblečenie Rocco Lorenzzo

Oblečenie Rocco Lorenzzo je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Rocco Lorenzzo eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Rocco Lorenzzo, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Rocco Lorenzzo, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Rocco Lorenzzo newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Rocco Lorenzzo priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Rocco Lorenzzo newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.