SAVILE ROW

443

SAVILE ROW online

SAVILE ROW je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – SAVILE ROW online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky SAVILE ROW, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

SAVILE ROW Slovensko

Značka SAVILE ROW pôsobí samozrejme aj na Slovensku. SAVILE ROW Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

SAVILE ROW e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky SAVILE ROW v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá SAVILE ROW e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu SAVILE ROW, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy SAVILE ROW a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na SAVILE ROW eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „SAVILE ROW e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov SAVILE ROW. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný SAVILE ROW e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky SAVILE ROW na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky SAVILE ROW.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke SAVILE ROW, alebo sa vám nedarí nájsť SAVILE ROW e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku SAVILE ROW.sk. Oficiálna webová stránka SAVILE ROW.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke SAVILE ROW nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku SAVILE ROW.sk!

Predajne SAVILE ROW

Ako sme už spomínali, SAVILE ROW má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny SAVILE ROW e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami SAVILE ROW v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg SAVILE ROW

Katalógy SAVILE ROW sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov SAVILE ROW už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si SAVILE ROW eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V SAVILE ROW e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg SAVILE ROW, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg SAVILE ROW 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

SAVILE ROW Bratislava

Zastúpenie má SAVILE ROW aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka SAVILE ROW Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – SAVILE ROW Bratislava.

SAVILE ROW Košice

Snažíte sa nájsť značku SAVILE ROW aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu SAVILE ROW nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní SAVILE ROW v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte SAVILE ROW Košice.

Otváracie hodiny SAVILE ROW

V prípade, že chcete navštíviť predajňu SAVILE ROW a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa SAVILE ROW nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty SAVILE ROW priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín SAVILE ROW aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne SAVILE ROW vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu SAVILE ROW.

SAVILE ROW leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny SAVILE ROW leták? Je možné, že spoločnosť SAVILE ROW prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky SAVILE ROW? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke SAVILE ROW.

Vrátenie tovaru SAVILE ROW

Nakúpili ste pre seba produkty SAVILE ROW a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky SAVILE ROW kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru SAVILE ROW nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu SAVILE ROW s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a SAVILE ROW vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru SAVILE ROW je jednoducho hračka!

SAVILE ROW – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru SAVILE ROW zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni SAVILE ROW, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia SAVILE ROW prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca SAVILE ROW vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca SAVILE ROW je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru SAVILE ROW v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu SAVILE ROW. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca SAVILE ROW je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

SAVILE ROW outlet

Ak hľadáte produkty SAVILE ROW v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť SAVILE ROW outlet. SAVILE ROW outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. SAVILE ROW outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou SAVILE ROW.

SAVILE ROW kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu SAVILE ROW? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka SAVILE ROW sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu SAVILE ROW. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na SAVILE ROW galériu a pozrite si všetky novinky SAVILE ROW.

Oblečenie SAVILE ROW

Oblečenie SAVILE ROW je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko SAVILE ROW eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie SAVILE ROW, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar SAVILE ROW, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

SAVILE ROW newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch SAVILE ROW priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do SAVILE ROW newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.