SPECIMEN

137

SPECIMEN online

SPECIMEN je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – SPECIMEN online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky SPECIMEN, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

SPECIMEN Slovensko

Značka SPECIMEN pôsobí samozrejme aj na Slovensku. SPECIMEN Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

SPECIMEN e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky SPECIMEN v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá SPECIMEN e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu SPECIMEN, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy SPECIMEN a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na SPECIMEN eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „SPECIMEN e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov SPECIMEN. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný SPECIMEN e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky SPECIMEN na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky SPECIMEN.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke SPECIMEN, alebo sa vám nedarí nájsť SPECIMEN e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku SPECIMEN.sk. Oficiálna webová stránka SPECIMEN.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke SPECIMEN nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku SPECIMEN.sk!

Predajne SPECIMEN

Ako sme už spomínali, SPECIMEN má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny SPECIMEN e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami SPECIMEN v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg SPECIMEN

Katalógy SPECIMEN sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov SPECIMEN už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si SPECIMEN eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V SPECIMEN e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg SPECIMEN, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg SPECIMEN 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

SPECIMEN Bratislava

Zastúpenie má SPECIMEN aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka SPECIMEN Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – SPECIMEN Bratislava.

SPECIMEN Košice

Snažíte sa nájsť značku SPECIMEN aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu SPECIMEN nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní SPECIMEN v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte SPECIMEN Košice.

Otváracie hodiny SPECIMEN

V prípade, že chcete navštíviť predajňu SPECIMEN a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa SPECIMEN nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty SPECIMEN priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín SPECIMEN aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne SPECIMEN vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu SPECIMEN.

SPECIMEN leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny SPECIMEN leták? Je možné, že spoločnosť SPECIMEN prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky SPECIMEN? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke SPECIMEN.

Vrátenie tovaru SPECIMEN

Nakúpili ste pre seba produkty SPECIMEN a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky SPECIMEN kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru SPECIMEN nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu SPECIMEN s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a SPECIMEN vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru SPECIMEN je jednoducho hračka!

SPECIMEN – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru SPECIMEN zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni SPECIMEN, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia SPECIMEN prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca SPECIMEN vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca SPECIMEN je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru SPECIMEN v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu SPECIMEN. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca SPECIMEN je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

SPECIMEN outlet

Ak hľadáte produkty SPECIMEN v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť SPECIMEN outlet. SPECIMEN outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. SPECIMEN outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou SPECIMEN.

SPECIMEN kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu SPECIMEN? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka SPECIMEN sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu SPECIMEN. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na SPECIMEN galériu a pozrite si všetky novinky SPECIMEN.

Oblečenie SPECIMEN

Oblečenie SPECIMEN je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko SPECIMEN eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie SPECIMEN, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar SPECIMEN, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

SPECIMEN newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch SPECIMEN priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do SPECIMEN newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.